CMV ir vienīgais tirgū pieejamais modulārais attālais kondensētājs, ko var pārvadāt parastā kravas automašīnā vai konteinerā un kas, pateicoties izstarojamās jaudas sadalei tā mikrokanālu siltummaiņos, garantē tādu pašu jaudu, kādu sniedz krietni lielākas iekārtas, kuras var pārvadāt tikai ar speciā...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

CMV ir vienīgais tirgū pieejamais modulārais attālais kondensētājs, ko var pārvadāt parastā kravas automašīnā vai konteinerā un kas, pateicoties izstarojamās jaudas sadalei tā mikrokanālu siltummaiņos, garantē tādu pašu jaudu, kādu sniedz krietni lielākas iekārtas, kuras var pārvadāt tikai ar speciālām kravas platformām, paaugstinātos vai vaļējos konteineros.

Modulārais attālais kondensētājs CMV ir veidots pēc koncepcijas EMI (Easy Modular Installer) — tāpēc to var uzstādīt pa sekcijām un samontēt ekspluatācijas vietā. Citiem vārdiem, šo attālo kondensētāju, kura jauda pārsniedz veselu megavatu, var uzstādīt ar 800 kg kravas celtni, kas tātad pamatīgi atvieglo visu loģistiku un samazina ierīkošanas izmaksas.

CMV sistēma ir tāda, ka ļauj arī palielināt iekārtas jaudu, vēlāk pievienojot papildu sekcijas.

Ja paredzēts izmantot vidē, kur ir sevišķi stipra korozivitāte, tad ierīci varam piegādāt ar AISI 316. klases nerūsīga tērauda ietvaru un vijumiem, kas pārklāti ar ElectroFin, lai tādējādi garantētu visaugstāko korozijizturību — C5M kategoriju.

Dzesēšanas jauda: no 100 līdz 2000 kW 
Ventilatora diametrs: 800 un 910 mm
Ventilatoru skaits: no 2 līdz 20

Althermo product range
Katalogi 14.3 MB