CMR ir modulārs attālais kondensētājs ar cilindriskiem mikrokanālu siltummaiņiem, ko piedāvā ALTHERMO. Šī ierīce izstrādāta tā, lai spētu konkurēt ļoti prasīgā tirgū — pircēji arvien biežāk pievērš uzmanību izmantojamā aukstumaģenta daudzuma samazināšanai, uzstādīšanai nepieciešamās vietas nemitīgai...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

CMR ir modulārs attālais kondensētājs ar cilindriskiem mikrokanālu siltummaiņiem, ko piedāvā ALTHERMO. Šī ierīce izstrādāta tā, lai spētu konkurēt ļoti prasīgā tirgū — pircēji arvien biežāk pievērš uzmanību izmantojamā aukstumaģenta daudzuma samazināšanai, uzstādīšanai nepieciešamās vietas nemitīgai optimizēšanai, kā arī tam, cik ātri iekārtu var piegādāt.

Attālo kondensētāju CMR uzbūve ir sevišķi novatoriska, un vairs nav jāpakļaujas dažādiem ierobežojumiem, kas ir saistīti ar tradicionālajiem kondensētājiem. Pateicoties modularitātei, uzstādāmo ierīču izkārtojums var būt nepārspējami elastīgs. CMR moduļu pārvietošana un uzstādīšana var patiešām noritēt ar būtiskiem ietaupījumiem — mazākas loģistiskās izmaksas. Daudz īsāks ir kļuvis arī piegādes termiņš — pat tikai 3 darbdienas!

CMR kondensētājos var ierīkot 800 mm un 910 mm elektroniski komutētus (EC) ventilatorus un ātruma regulatoru, bet mikrokanālu kontūram ir epoksīdmateriāla aizsargpārklājums. Jāpiebilst, ka mikrokanālu kontūra iekšējais tilpums ir par 60% mazāks nekā parastajiem apaļo cauruļu plātņu/latu siltummaiņiem, kam ir tāda pati jauda.

Ja paredzēts izmantot vidē, kur ir sevišķi stipra korozivitāte, tad ierīci varam piegādāt ar AISI 316. klases nerūsīga tērauda ietvaru un vijumiem, kas pārklāti ar ElectroFin, lai tādējādi garantētu visaugstāko korozijizturību — C5M kategoriju.

Dzesēšanas jauda: no 30 līdz 2300 kW
Ventilatora diametrs: 800 un 910 mm 
Ventilatoru skaits: no 1 līdz 20

75% platības ietaupījums

Viens modulis var izkliedēt līdz 115 kW (Δt 15 °C un R134a), bet tas aizņem tikai 1,21 kvadrātmetru. Ierīcei ir speciāli izveidota tāda forma, lai tā varētu iesūkt gaisu no visām pusēm (360°), un to var uzstādīt pavisam tuvu pie sienas. Visu šo īpašību apvienojums ļauj par 75% samazināt kondensētāja uzstādīšanai nepieciešamo platību.

CMR gif

Svarīgākās priekšrocības

  • 100% specifiskais ražīgums (kW uz izmantotās platības kvadrātmetru);
  • izmanto par 60% mazāk aukstumaģenta;
  • 75% darba platības ietaupījums;
  • ierīkojams arī tuvu pie sienām;
  • aizsargpārklājums;
  • piegādes termiņš — 3 darbdienu laikā.
CMR attālais kondensētājs
Bukleti 2.4 MB
Althermo product range
Katalogi 14.3 MB