Itālija ražotie infrasarkano staru sildītāji IRIS ir universāli un piemēroti darba vietu, kā arī atsevišķu zonu apsildīšanai aukstās un vēsās telpās, kur ir vāja izolācija. Šos sildītājus drīkst izmantot arī zonālai apsildīšanai ārpus telpām, ja tos pasargā no nokrišņiem. Kompaktie infrasarkano star...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
IRIS - universāls sildītājs, kas paredzēts lietošanai gan laukā, gan telpās (IP65), tajā ietverta augstas efektivitātes halogēnu lampa ar ilgu darbmūžu (5000 stundas), sāk darboties tūlītēji, izturīgs, ar iekāršanas ķēdēm Īpašs piedāvājums! 40% atlaide!
Cena bez PVN
IRIS 867N 1800 W jauda, garums 82.6 cm, GARANTIJA 2 gadi
154.00 € 92.40 €
Bezmaksas piegāde!
IRIS 867N
154.00 € 92.40 €
Bezmaksas piegāde!
1800 W jauda, garums 82.6 cm, GARANTIJA 2 gadi
IRIS 866NRC 1200 W jauda, garums 72.1 cm, ar vadības pulti, GARANTIJA 2 gadi
165.00 € 99.00 €
Bezmaksas piegāde!
IRIS 866NRC
165.00 € 99.00 €
Bezmaksas piegāde!
1200 W jauda, garums 72.1 cm, ar vadības pulti, GARANTIJA 2 gadi
IRIS 867NRC 1800 W jauda, garums 82.6 cm, ar vadības pulti, GARANTIJA 2 gadi
199.00 € 119.40 €
Bezmaksas piegāde!
IRIS 867NRC
199.00 € 119.40 €
Bezmaksas piegāde!
1800 W jauda, garums 82.6 cm, ar vadības pulti, GARANTIJA 2 gadi

Itālija ražotie infrasarkano staru sildītāji IRIS ir universāli un piemēroti darba vietu, kā arī atsevišķu zonu apsildīšanai aukstās un vēsās telpās, kur ir vāja izolācija. Šos sildītājus drīkst izmantot arī zonālai apsildīšanai ārpus telpām, ja tos pasargā no nokrišņiem. Kompaktie infrasarkano staru sildītāji IRIS ir aprīkoti ar augstas efektivitātes halogēnu lampām: līdz ļoti augstai temperatūrai uzkarsēts volframa kvēldiegs izstaro īsos infrasarkanos starus (nesilda gaisu), un īpaši izveidotas formas reflektors tos koncentrē un novada lielu siltuma daudzumu tieši uz vajadzīgo vietu. Sildītāju IRIS lampās ir iepildīta inerta gāze, kas pagarina to darbmūžu. Lampu vēlāk var viegli nomainīt, pie tam tā nav dārga.

Ja apsilda visu gaisu telpā, tad tiek patērēts daudz enerģijas – ļoti neekonomiski, it sevišķi tad, ka telpas ir aukstas un nav labi izolētas. Tādos gadījumos labāk izvēlieties staru sildītājus! Tie ļaus būtiski ietaupīt līdzekļus – apsildot darba vietas, siltums netiks izkliedēts pa visām telpas malām, bet tiks koncentrēts vajadzīgajā vietā. IRIS ir ideāli piemēroti arī papildu sildītāju lomai – tad, ja darba vietas tiek apkurinātas, bet nepietiekami. Kompaktie elektriskie infrasarkano staru sildītāji IRIS jums garantēs minimālus tēriņus par elektrību, ko izmantojat apsildīšanai, kā arī ātru ieguldīto līdzekļu atpelnīšanu.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties elektriskos staru sildītājus IRIS:

 • Kvalitāte – ražoti Itālijā. Firma MO-EL visvairāk savu sildītāju eksportē uz Vāciju, kuras tirgū ir spēkā vienas no visaugstākajām kvalitātes prasībām.
 • Var lietot gan laukā, gan telpās. Šiem sildītājiem ir aizsardzības klase IP55, tie ir aizsargāti pret putekļiem un ūdens plūsmu; piemēroti lietošanai putekļainās un mitrās telpās.
 • Halogēnu lampa. Augsta efektivitāte, izstaro īso viļņu infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, praktiski nesildīdami gaisu – silda tikai priekšmetus.
 • Ilgs lampas darbmūžs – pat līdz 5000 stundām.
 • Tūlītēja iedarbošanās – jutīsit siltumu jau pēc dažiem acumirkļiem.
 • Izturīgums – sildītājus izgatavo no stipra alumīnija un nerūsējošā tērauda.
 • Vienmērīgs siltuma sadalījums lielās telpās – to garantē īpaši izveidotais paraboliskās formas reflektors.
 • Kluss – nerada nekādas skaņas.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: ražošanas telpas, noliktavas, fermas, siltumnīcas, garāžas, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, viesnīcas, veikali, āra terases, balkoni, augļu dārzi, baznīcas un citi objekti.
 • Vairāki piestiprināšanas veidi: var piestiprināt pie sienas, statīva, staba, iekarināt ķēdēs.
 • Tālvadības pults iekļauta IRIS NRC sildīšanas modeļa komplektācijā. Tas ļauj attālināti ieslēgt/izslēgt ierīci.
Izvēlieties produkta modeli: