PIELIETOŠANA Elektriskie infrasarkano staru sildītāji HEAT1 DUAL aprīkoti ar divām zema spilgtuma oglekļa šķiedras lampām, tāpēc siltums no ierīces izstaro plašākā leņķī salīdzinot ar parastajiem sildītājiem. Modernie elektriskie starojuma sildītāji DUAL atbilst IP54 aizsardzības klasei un tiek iz...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
HEAT1 DUAL - regulējama sildīšanas jauda divos līmeņos (100%, 50%), informatīvs LED ekrāns, tālvadības pults, mehāniskā poga uz ierīces korpusa vadībai bez pults, jaunākā oglekļa šķiedras tehnoloģija nodrošina lampu ilgu kalpošanas laiku (10000 stundas), zems spilgtums, izmantojot divas atsevišķas lampas, siltums izstaro plašākā leņķī salīdzinot ar parastajiem sildītājiem, piemērots izmantot telpās un ārpus telpām (IP54), automātiskas izslēgšanās funkcija pēc 1–24 stundām, ar sienas stiprinājuma kronšteinu
HEAT1 DUAL 3000 W jauda, garums 104.5 cm, svars 4.2 kg, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 DUAL
3000 W jauda, garums 104.5 cm, svars 4.2 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

PIELIETOŠANA

Elektriskie infrasarkano staru sildītāji HEAT1 DUAL aprīkoti ar divām zema spilgtuma oglekļa šķiedras lampām, tāpēc siltums no ierīces izstaro plašākā leņķī salīdzinot ar parastajiem sildītājiem.

Modernie elektriskie starojuma sildītāji DUAL atbilst IP54 aizsardzības klasei un tiek izmantoti darba vietu, atsevišķu zonu, slikti izolētu telpu apsildīšanai vai kā papildus siltuma avots. Tas ir drošs un lielisks apkures risinājums, veiksmīgi izmantojams āra terasēs, restorānos, kafejnīcās un daudzviet citur.

VADĪBA

Zema spilgtuma HEAT1 DUAL starojuma sildītājiem ir divos līmeņos regulējama sildīšanas jauda: 100% vai 50%. Tas nozīmē, ka sildītājs 3000W spēj darboties ar jaudu 3000W vai 1500W. Sildītājus ir ērti un viegli vadīt ar tālvadības pulti vai ar pogas palīdzību sildītāja korpusa priekšpusē. Ar vienu tālvadības pulti var vadīt vienu vai vairākus DUAL sildītājus vienlaikus. Ja nepieciešams, sildītājam var iestatīt automātisko izslēgšanu pēc 1–24 stundām.

DARBĪBAS PRINCIPS

Pilnveidoti mūsdienīga dizaina infrasarkano staru sildītāji HEAT1 DUAL ir aprīkoti ar jaunāko oglekļa šķiedras tehnoloģiju, kas nodrošina lampas ilgu kalpošanas laiku – līdz 10000 stundām. Oglekļa šķiedras sildelements izstaro vidēja viļņa infrasarkanos starus, kas ir fokusēti un vērsti uz apsildāmo objektu, pateicoties speciālam paraboliskas formas reflektoram. Tā rezultātā tiek apsildīti tikai sildītāju darbības zonā esošie ķermeņi: cilvēki, priekšmeti. Izstarojama gaisma neliela spilgtuma oranžā krāsā neapžilbina un nenoslogo acis.

UZSTĀDĪŠANA

Sildītājus ir viegli samontēt pie sienas, griestiem vai statīva. Komplektācijā ir iekļauts sienas stiprinājuma kronšteins.

Elektriskos starojuma sildītājus ar divām lampām HEAT1 DUAL izdevīgi izvēlēties, jo:

 • Regulējama sildīšanas jauda – sildītājs var darboties divos režīmos: 100% jauda (sildīšanas jauda 3000 W) vai 50% jauda (sildīšanas jauda 1500 W).
 • Ērta un vienkārša vadība – komplektācijā ir tālvadības pults, kas ļauj vadīt sildītāju no attāluma: ieslēgt/izslēgt, palielināt/samazināt apkures līmeņus un iestatīt automātiskas izslēgšanās funkciju. Sildītāju iespējams vadīt arī mehāniski, izmantojot pogu korpusa priekšpusē.
 • Automātiskas izslēgšanās funkcija – automātiski izslēdz sildītāju pēc 1–24 stundām (ieskaitot).
 • Piemērots izmantot telpās un ārpus telpām. Sildītājam ir IP54 aizsardzības klase un tas ir aizsargāts pret putekļu un ūdens šļakatu iekļūšanu; var izmantot putekļainās un mitrās telpās.
 • Izturīgs oglekļa šķiedras sildelements – tas kalpo līdz 10000 stundām. Augsta efektivitāte, izstarojami vidēja viļņa infrasarkanie stari izplatās pa telpu praktiski nesasildot gaisu, tiek apsildīti tikai ķermeņi.
 • Spīd zema spilgtuma oranžā krāsā – acīm nekaitīgs, neapžilbina.
 • Ekskluzīvs, mūsdienīgs dizains – novērtēs katrs telpu īpašnieks.
 • Vienmērīga siltuma sadale lielās telpās, kuru nodrošina speciāls paraboliskas formas reflektors.
 • Kluss – darbojas bez skaņas.
 • Plašas pielietošanas iespējas: veikali, viesnīcas, biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, āra terases, balkoni, baznīcas, baseini un SPA centri, garāžas, noliktavas un darbnīcas, fermas, siltumnīcas, teltis un citi objekti.
 • Sienas stiprinājuma kronšteins ir iekļauts sildītāja komplektācijā.
HEAT1 DUAL two-lamp electric infrared heaters
Manuals 1.7 MB
Izvēlieties produkta modeli: