PIELIETOŠANA Elektriskajiem infrasarkano staru sildītājiem ORB ir aizsardzības klase IP44 un tie ir ideāli piemēroti āra terašu, āra kafejnīcu, paviljonu, lapeņu un citu āra vietu apsildīšanai. Elektriskie starojuma sildītāji ORB ir uzstādāmi pie griestiem un tie kā stilīgi gaismekļi izstaro mājīg...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
HEAT1 ORB - piekarināms zem griestiem uz ķēdi, apaļš korpuss no metāla - sildītājs līdzīgs stilīgam gaismeklim, tālvadības pults, zema spilgtuma halogēna lampa, izmantošanai telpās un ārpus telpām (IP44)
HEAT1 ORB 2000 W jauda, diametrs 48.5 cm, svars 3.5 kg, melna krāsa, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 ORB
2000 W jauda, diametrs 48.5 cm, svars 3.5 kg, melna krāsa, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

PIELIETOŠANA

Elektriskajiem infrasarkano staru sildītājiem ORB ir aizsardzības klase IP44 un tie ir ideāli piemēroti āra terašu, āra kafejnīcu, paviljonu, lapeņu un citu āra vietu apsildīšanai.

Elektriskie starojuma sildītāji ORB ir uzstādāmi pie griestiem un tie kā stilīgi gaismekļi izstaro mājīgu gaismu oranžā krāsā un nodrošina patīkamu siltumu.

ORB starojuma sildītāju jauda ir 2000 W, melnas krāsas korpuss izgatavots no izturīga alumīnija sakausējuma. Pateicoties komplektācijā esošajai ķēdei, sildītāja uzstādīšana patiešām ir vienkārša un ātra.  

ORB griestu sildītāji darbojas ātri un bez skaņas.

VADĪBA

Stilīgo ORB infrasarkano staru sildītāju vadības tips ir ON/OFF (ieslēgt/izslēgt), ērtai vadībai komplektācijā ir tālvadības pults.

DARBĪBAS PRINCIPS

ORB griestu starojuma sildītāji darbojas ar zema spilgtuma halogēna lampām. Līdz ļoti augstai temperatūrai uzkarsēts volframa kvēldiegs izstaro īsviļņa infrasarkanos starus, un īpašas formas reflektors tos koncentrē un nodod lielu siltuma daudzumu uz apsildīšanai nepieciešamo zonu. Tādā veidā netiek sildīts gaiss, bet tieši tiek apsildīti ķermeņi: priekšmeti, cilvēki. Halogēna lampa izstaro zemas intensitātes oranžu gaismu, un siltums ir jūtams uzreiz. ORB sildītāju halogēna lampas ir pildītas ar inertu gāzi, tāpēc to kalpošanas laiks ir garāks (līdz 5000 stundām).

Griestu elektriskos starojuma sildītājus HEAT1 ORB izdevīgi izvēlēties, jo:

  • Tālvadības pults. Sildītāja tips ir ON/OFF, ērtai vadībai komplektācijā ir tālvadības pults.
  • Piemērots izmantot telpās un ārpus telpām. Sildītājam ir IP44 aizsardzības klase un tas ir aizsargāts pret svešķermeņu iekļūšanu, kuru izmērs ir lielāks par 1 mm, un no ūdens, kas izsmidzināts no visiem virzieniem.
  • Halogēna lampa. Augsta efektivitāte, izstarojami īsviļņa infrasarkanie stari izplatās pa telpu praktiski nesasildot gaisu, tiek apsildīti tikai ķermeņi.
  • Ilgs sildelementa kalpošanas laiks – līdz pat 5000 stundām.
  • Ātra darbība – siltums sajūtams jau pēc dažiem mirkļiem.
  • Spīd zema spilgtuma oranžā krāsā – acīm nekaitīgs, neapžilbina.
  • Ekskluzīvs, mūsdienīgs dizains – novērtēs katrs telpu īpašnieks.
  • Kluss – darbojas bez skaņas.
  • Plašas pielietošanas iespējas: biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, viesnīcas, veikali, āra terases, dzīvojamās mājas, balkoni, dārzi, baznīcas, noliktavas, garāžas un citi objekti, kur nepieciešams papildus un ātrs siltums.
HEAT1 ORB suspended under the ceiling electric infrared heaters
Manuals 608 KB