Pārnēsājami brīvi stāvoši uz grīdas elektriskie infrasarkano staru sildītāji HEAT1 TOWER savu kompakto izmēru dēļ var tikt novietoti zem daudziem galdiem un galvenokārt tiek izmantoti kā ātrs un efektīvs papildu siltuma avots. Pateicoties īpašajai sildītāja konstrukcijai, siltums vienmērīgi izplatā...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
HEAT1 TOWER - pārnēsājams brīvi stāvošs uz grīdas, lieliski piemērots lietošanai zem galda, siltums tiek izstarots visos virzienos (360° leņķī no ierīces), jaunākā oglekļa šķiedras tehnoloģija garantē ilgu lampas darbmūžu (10000 stundu), neizstaro spilgtu gaismu, der lietošanai telpās un ārā (IP44), aizsardzība pret apgāšanos (apgāšanās gadījumā sildītājs automātiski izslēdzas), korpuss pārklāts ar īpašu pārklājumu, kas pasargā no apdeguma, ja nejauši tam pieskaras
HEAT1 TOWER 800 W jauda, augstums 61 cm, melna krāsa, mehāniska ieslēgšanas/izslēgšanas poga uz ierīces korpusa, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 TOWER
800 W jauda, augstums 61 cm, melna krāsa, mehāniska ieslēgšanas/izslēgšanas poga uz ierīces korpusa, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

Pārnēsājami brīvi stāvoši uz grīdas elektriskie infrasarkano staru sildītāji HEAT1 TOWER savu kompakto izmēru dēļ var tikt novietoti zem daudziem galdiem un galvenokārt tiek izmantoti kā ātrs un efektīvs papildu siltuma avots.

Pateicoties īpašajai sildītāja konstrukcijai, siltums vienmērīgi izplatās 360 ° visos virzienos. Oglekļa šķiedras sildīšanas elements izstaro vidējā diapazona infrasarkanos starus, nodrošina ātru un maigu siltuma efektu, kā arī ilgu darbmūžu – līdz 10 000 stundām. Izstarotā oranžā gaisma nav spilgta, tā neapžilbina un nenogurdina acis. Elektriskie sildītāji TOWER ir aprīkoti ar apgāšanās aizsardzību: apgāšanās gadījumā sildītājs automātiski izslēdzas. Korpuss pārklāts ar īpašu pārklājumu, kas pasargā no apdeguma un nejaušas pieskaršanās pie sildītāja.

Elektriskie infrasarkano staru sildītāji TOWER ir lieliski piemēroti lietošanai mājās vai birojā, un tiem ir aizsardzības klase IP44. Kompaktajiem sildītājiem TOWER ir rokturis, tos var viegli pacelt un pārvietot uz izvēlēto vietu. Sildītājs ir ērti un viegli darbināms ar mehānisku ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, kas atrodas uz ierīces korpusa.

Stilīgie elektriskie infrasarkano staru sildītāji TOWER nodrošina labu cenas un kvalitātes attiecību.

Elektriskos infrasarkano staru sildītājus HEAT1 TOWER ir vērts izvēlēties, jo:

 • Pārnēsājams, brīvi stāvošs. TOWER elektriskie infrasarkano staru sildītāji ir viegli, kompakti un tiem ir rokturis, tāpēc tos var viegli pārvietot no vienas vietas uz otru.
 • 360° vienmērīgs siltuma sadalījums. Sildītāja konstrukcija ļauj siltumam vienmērīgi izplatīties visos virzienos.
 • Var lietot gan telpās, gan ārpus tām. Sildītājam ir aizsardzības klase IP44, tāpēc tas ir aizsargāts pret cietiem ķermeņiem, kas ir lielāki par 1 mm, ūdens šļakatām un ūdens pilieniem.
 • Oglekļa šķiedras sildīšanas elements. Augsta efektivitāte, izstaro vidējā diapazona infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, praktiski nesildīdami gaisu – silda tikai priekšmetus.
 • Ilgs sildīšanas elementa darbmūžs – tas kalpos līdz 10 000 stundām.
 • Momentālā darbība – siltums ir jūtams jau pēc dažiem mirkļiem.
 • Oranžā gaisma nav spilgta – patīkama acīm, neapžilbina.
 • Īpaši pārdomāts, moderns dizains – iepatiksies ikvienam telpu īpašniekam.
 • Kluss - nerada nekādas skaņas.
 • Aizsardzība pret apgāšanos – apgāšanās gadījumā sildītājs automātiski izslēdzas.
 • Korpuss pārklāts ar īpašu pārklājumu – pasargā no apdeguma, ja nejauši tam pieskaras.
 • Plašas pielāgošanas iespējas – biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, viesnīcas, veikali, āra terases, dzīvojamās mājas, balkoni, dārzi, baznīcas, noliktavas, garāžas un citi objekti, kur ir nepieciešams ātrs un papildu siltums.
HEAT1 TOWER portable electric infrared heater
Manuals 214 KB
Bukleti 1.6 MB