PIELIETOŠANA HEAT1 TOWER DIRECT pārnēsājami infrasarkanie sildītāji ir paredzēti darba vietu, atsevišķu zonu apsildīšanai, un ir ideāls risinājums ātra un efektīva papildu siltuma avota nodrošināšanai. TOWER DIRECT elektriskie infrasarkanie sildītāji ir viegli, brīvi novietojami uz grīdas, tos var ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
HEAT1 TOWER DIRECT - pārnēsājams - brīvi novietojams uz grīdas, siltumu koncentrēti izstaro novirzot prom no ierīces, regulējama sildīšanas jauda divos intensitātes līmeņos, informatīvs LED ekrāns, tālvadības pults, mehāniskā poga uz ierīces korpusa vadībai bez pults, jaunākā oglekļa šķiedras tehnoloģija nodrošina lampas ilgu kalpošanas laiku (10000 stundas), zems spilgtums, piemērots izmantošanai telpās un ārpus telpām (IP44), automātiskas izslēgšanās funkcija pēc 1–24 stundām, aizsardzība pret apgāšanos (apgāšanās gadījumā sildītājs automātiski izslēdzas)
HEAT1 TOWER DIRECT 2000 W jauda, augstums 102 cm, melna krāsa, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 TOWER DIRECT
2000 W jauda, augstums 102 cm, melna krāsa, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

PIELIETOŠANA

HEAT1 TOWER DIRECT pārnēsājami infrasarkanie sildītāji ir paredzēti darba vietu, atsevišķu zonu apsildīšanai, un ir ideāls risinājums ātra un efektīva papildu siltuma avota nodrošināšanai. TOWER DIRECT elektriskie infrasarkanie sildītāji ir viegli, brīvi novietojami uz grīdas, tos var ērti un vienkārši pārvietot uz izvēlēto vietu.

Melnas krāsas TOWER DIRECT elektrisko sildītāju korpuss ir izgatavots no izturīga alumīnija sakausējuma un tiem ir IP44 aizsardzības klase, kas ļauj sildītājus izmantot gan iekštelpās, gan ārpus telpām.

VADĪBA

Sildītāju var ērti vadīt ar tālvadības pulti vai mehāniski, izmantojot pogu uz korpusa. Iespējams izvēlēties divus sildīšanas intensitātes līmeņus (L1=1000 W vai L2=2000 W) un iestatīt automātisko sildītāja izslēgšanās laiku (pēc 1–24 stundām).

DARBĪBAS PRINCIPS

Oglekļa šķiedras sildelements izstaro vidēja viļņa infrasarkanos starus, kas ir fokusēti un vērsti uz apsildāmo objektu, pateicoties speciālam paraboliskas formas reflektoram. Tā rezultātā tiek apsildīti tikai sildītāju darbības zonā esošie ķermeņi: cilvēki, priekšmeti. Izstarojama gaisma neliela spilgtuma oranžā krāsā neapžilbina un nenoslogo acis. Oglekļa šķiedras sildelementa kalpošanas laiks – līdz pat 10000 stundām.

DIVKĀRŠA AIZSARDZĪBA

Pārnēsājami elektriskie sildītāji TOWER DIRECT ir nodrošināti ar aizsardzību pret apgāšanos un pārkaršanu: apgāšanās vai pārkaršanas gadījumā, sildītājs automātiski izslēdzas.

Elektriskos starojuma sildītājus HEAT1 TOWER DIRECT izdevīgi izvēlēties, jo:

 • Divi sildīšanas intensitātes līmeņi. Sildītājs var darboties divos režīmos: ar 1000 W vai 2000 W jaudu.
 • Pārnēsājams, brīvi novietojams uz grīdas. Sildītājs ir viegls un izturīgs, to var ērti pārvietot uz citu vietu.
 • Piemērots izmantot telpās un ārpus telpām. Sildītājam ir IP44 aizsardzības klase un tas ir aizsargāts pret svešķermeņu iekļūšanu, kuru izmērs ir lielāks par 1 mm, un no ūdens, kas izsmidzināts no visiem virzieniem.
 • Siltuma koncentrācija. Pateicoties speciālajam reflektoram, sildītājs fokusē siltumu uz izvēlētu apsildāmo objektu.
 • Oglekļa šķiedras sildelements. Augsta efektivitāte, izstarojami vidēja viļņa infrasarkanie stari izplatās pa telpu praktiski nesasildot gaisu, tiek apsildīti tikai ķermeņi.
 • Ilgs sildelementa kalpošanas laiks – līdz pat 10000 stundām.
 • Ātra darbība – siltums sajūtams jau pēc dažiem mirkļiem.
 • Spīd zema spilgtuma oranžā krāsā – acīm nekaitīgs, neapžilbina.
 • Ekskluzīvs, mūsdienīgs dizains – novērtēs katrs telpu īpašnieks.
 • Kluss – darbojas bez skaņas.
 • Aizsardzība pret apgāšanos un pārkaršanu: pateicoties integrētajam sensoram, apgāšanās vai pārkaršanas gadījumā sildītājs automātiski izslēdzas.
 • Plašas pielietošanas iespējas: biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, viesnīcas, veikali, āra terases, dzīvojamās mājas, balkoni, dārzi, baznīcas, noliktavas, garāžas un citi objekti, kur nepieciešams papildus un ātrs siltums.
HEAT1 TOWER DIRECT concentrated heat emitting portable electric infrared heater
Manuals 1.3 MB