Jumta pamatnes PD-B izmanto ventilācijas sistēmās kā slodzes balsta elementus zem pievades/izvades jumta žalūzijām, kas pievienotas pie apaļa šķērsgriezuma gaisvadiem vai pašplūsmas sistēmām. Tās izmanto kopā ar spirālveida ventilācijas gaisvadiem, kā arī sistēmās bez gaisvadiem. Tās ļauj izvadīt ventilācijas traktu cauri dažādas konstrukcijas jumtiem un nostiprina pievades/izvades jumta žalūzijas vai pašplūsmas sistēmas elementa smagumu pie jumta struktūras. Jumta pamatnēm ir higiēnas sertifi...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Jumta pamatnes PD-B izmanto ventilācijas sistēmās kā slodzes balsta elementus zem pievades/izvades jumta žalūzijām, kas pievienotas pie apaļa šķērsgriezuma gaisvadiem vai pašplūsmas sistēmām. Tās izmanto kopā ar spirālveida ventilācijas gaisvadiem, kā arī sistēmās bez gaisvadiem. Tās ļauj izvadīt ventilācijas traktu cauri dažādas konstrukcijas jumtiem un nostiprina pievades/izvades jumta žalūzijas vai pašplūsmas sistēmas elementa smagumu pie jumta struktūras.

Jumta pamatnēm ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/03/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

B tipa jumta pamatnes ir izgatavotas no galvanizēta tērauda. Pēc pasūtījuma var nokrāsot ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā, kā arī izgatavot jumta pamatnes īpašā variantā – no alumīnija vai no nerūsīga tērauda.

B/I tips - jumta pamatne
Atbilstības deklarācijas 788 KB
Katalogi 134 KB
Hygienic certificate 1 MB