Ievadei un aizvadei domātajiem režģiem ir divās rindās izvietotas kustīgas latas, kas horizontāli un vertikāli ievietotas priekšējā ietvarā, kā arī aizvars tieši aiz režģa žalūzijām. Paredzēti zema un vidēja spiediena ventilācijas sistēmām. Leņķi var regulēt, manuāli ieregulējot katru latu atsevišķi. Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016. Izmantotie materiāli, uzbūve Režģis ir izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi baltā RAL krāsā 9016. Pasūtot...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Ievadei un aizvadei domātajiem režģiem ir divās rindās izvietotas kustīgas latas, kas horizontāli un vertikāli ievietotas priekšējā ietvarā, kā arī aizvars tieši aiz režģa žalūzijām. Paredzēti zema un vidēja spiediena ventilācijas sistēmām. Leņķi var regulēt, manuāli ieregulējot katru latu atsevišķi.

Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģis ir izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi baltā RAL krāsā 9016. Pasūtot var izvēlēties krāsojumu jebkurā citā RAL paletes krāsā, kā arī īpašu variantu no nerūsīga tērauda vai alumīnija. Aizvars ir izgatavots no galvanizēta tērauda (pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu).

ST-WS/G, ST-SW/G sienas režģis ar divām regulējamu latu rindām un aizvaru
Atbilstības deklarācijas 859 KB
Katalogi 170 KB
Hygienic certificate 1.1 MB
Katalogi - 2 190 KB