Pievades un aizvades režģis, ko izmanto zema un vidēja spiediena sistēmās rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams pārvietot lielu gaisa apjomu. KSO/D ir galvenokārt paredzēts uzstādīšanai durvju ejās un garāžu vārtos, kur ir nepieciešams aizsegt ventilācijas sistēmas atveri gan no vienas, gan otras durvju puses. Montāžā izmanto redzamas skrūves, ko ievieto režģa ietvarā iepresētajos caurumos. Pēc pasūtījuma var izgatavot arī režģus, kam ir gaisa plūsmas regulēšanas aizv...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Pievades un aizvades režģis, ko izmanto zema un vidēja spiediena sistēmās rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams pārvietot lielu gaisa apjomu. KSO/D ir galvenokārt paredzēts uzstādīšanai durvju ejās un garāžu vārtos, kur ir nepieciešams aizsegt ventilācijas sistēmas atveri gan no vienas, gan otras durvju puses. Montāžā izmanto redzamas skrūves, ko ievieto režģa ietvarā iepresētajos caurumos. Pēc pasūtījuma var izgatavot arī režģus, kam ir gaisa plūsmas regulēšanas aizvars.


Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Standartveidā režģi ir izgatavoti no galvanizēta tērauda, visa virsma ir krāsota ar pulvermetodi baltā RAL krāsā 9016. Pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu, kā arī īpašu variantu no nerūsīga tērauda vai alumīnija.

KSO/D perforēts durvju režģis
Atbilstības deklarācijas 847 KB
Katalogi 135 KB
Hygienic certificate 1.1 MB