Apaļie virpuļdifuzori NWO-10 ir domāti izmantošanai sabiedriskās telpās, piemēram, restorānos, slimnīcās un birojos. Tos labprāt lieto arī rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur, lai uzlabotu komfortu, ir nepieciešams pārvietot lielu gaisa apjomu. Šos difuzorus ierīko vienkopus ar sajaukšanas kamerām vai arī tieši gaisvados. Šiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016. Izmantotie materiāli, uzbūve Difuzori ir izgatavoti no galvanizēta lokšņu tērauda, kas krāsots ar pul...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Apaļie virpuļdifuzori NWO-10 ir domāti izmantošanai sabiedriskās telpās, piemēram, restorānos, slimnīcās un birojos. Tos labprāt lieto arī rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur, lai uzlabotu komfortu, ir nepieciešams pārvietot lielu gaisa apjomu. Šos difuzorus ierīko vienkopus ar sajaukšanas kamerām vai arī tieši gaisvados.

Šiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzori ir izgatavoti no galvanizēta lokšņu tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi; standartkrāsa ir balta (9016), bet pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu. Pēc pasūtījuma var izgatavot no nerūsīga tērauda. Regulējot vidējo plātni, var iestatīt pievadāmā vai izvadāmā gaisa plūsmas intensitāti.

NWO-10 virpuļdifuzors
Atbilstības deklarācijas 877 KB
Katalogi 191 KB
Hygienic certificate 1.1 MB