Apaļie virpuļdifuzori NWO-12, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm un slimnīcām. Gaisa plūsmas virziena maiņu var veikt, manuāli ieregulējot katru latu atsevišķi. Šāda funkcionalitāte padara difuzoru NWO-12 par piemērotu gan vēsināšanas, gan sildīšanas veikšanai. Šiem difuzoriem ir higiēn...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Apaļie virpuļdifuzori NWO-12, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm un slimnīcām.
Gaisa plūsmas virziena maiņu var veikt, manuāli ieregulējot katru latu atsevišķi. Šāda funkcionalitāte padara difuzoru NWO-12 par piemērotu gan vēsināšanas, gan sildīšanas veikšanai.


Šiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzori ir izgatavoti no galvanizēta lokšņu tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi; standartkrāsa ir balta (9016), bet pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu. Pēc pasūtījuma var izgatavot no nerūsīga tērauda un alumīnija. Griestu difuzorus NWO-12 var aprīkot ar modulāru plātni, piemēram, 595 x 595 mm izmērā, kas ir piemērots uzstādīšanai iekārtos griestos.

NWO-12 apaļais virpuļdifuzors
Atbilstības deklarācijas 877 KB
Katalogi 393 KB
Hygienic certificate 1.1 MB