Apaļie virpuļdifuzori NWO-11, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm un slimnīcām. Iespēja mainīt gaisa plūsmas virzienu no horizontāla uz vertikālu (lejupvērstu) nozīmē, ka šis difuzors ir ļoti piemērots tad, ja vajadzīga ātra uzsildīšana vai efektīva vēsināšana, ko sekmē plūsmas virziens. Gaisa plūsmas...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Apaļie virpuļdifuzori NWO-11, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm un slimnīcām. Iespēja mainīt gaisa plūsmas virzienu no horizontāla uz vertikālu (lejupvērstu) nozīmē, ka šis difuzors ir ļoti piemērots tad, ja vajadzīga ātra uzsildīšana vai efektīva vēsināšana, ko sekmē plūsmas virziens. Gaisa plūsmas virziena maiņu var veikt šādos veidos:
1. manuāli (RR);
2. ar Belimo aktuatora vadīklu (RS-E);
3. ar vaska aktuatoru (RS-W).
Ja izmanto difuzoru ar vaska aktuatoru, tad difuzora latu leņķis mainās automātiski atkarībā no tā, kāda ir pievadāmā gaisa temperatūra. Šis risinājums nozīmē, ka nav vajadzīgs papildu elektrības vai enerģijas avots.

Pateicoties kustīgajām difūzijas latām, apaļie virpuļdifuzori NWO-11 var darboties gan kā vēsināšanas, gan kā sildīšanas ierīces.

Šiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzori ir izgatavoti no lokšņu tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi; standartkrāsa ir balta (9016), bet pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu. Pēc pasūtījuma var izgatavot no nerūsīga tērauda un alumīnija. Griestu difuzorus NWO-11 var aprīkot ar modulāru plātni, piemēram, 595 x 595 mm izmērā, kas ir piemērots uzstādīšanai iekārtos griestos.

NWO-11 apaļais virpuļdifuzors
Atbilstības deklarācijas 877 KB
Katalogi 399 KB
Hygienic certificate 1.1 MB