Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām, lielākoties gaisa izvades vietās. Tos paredzēts ierīkot pie taisnstūrveida ventilācijas vadiem, sajaukšanas kamerām un iekārto griestu struktūrās. Difuzori, kam ir ļoti liela darba virsma, ir piemēroti visos tādos gadījumos, kad ir jānodrošina komforts un liela gaisa apjoma pārvietošana. Gaisa plūsmu regulē ar aizvaru ar pretvirzienā novietotām latām GP, kas atrodas tie...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām, lielākoties gaisa izvades vietās. Tos paredzēts ierīkot pie taisnstūrveida ventilācijas vadiem, sajaukšanas kamerām un iekārto griestu struktūrās. Difuzori, kam ir ļoti liela darba virsma, ir piemēroti visos tādos gadījumos, kad ir jānodrošina komforts un liela gaisa apjoma pārvietošana. Gaisa plūsmu regulē ar aizvaru ar pretvirzienā novietotām latām GP, kas atrodas tieši aiz anemostata, vai ar vienplātnes aizvaru P sajaukšanas kameras savienojuma atverē.

Griestu anemostatiskajiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

AR sietveida režģis ir izgatavots no alumīnija, bet ietvars – no galvanizēta lokšņu tērauda; viss krāsots ar pulvermetodi baltā RAL 9016 krāsā. Pasūtot var izvēlēties ietvaru, kas izgatavots no alumīnija, un pulvertehnikā izpildītu krāsojumu jebkurā RAL paletes krāsā. Ietvaru ir iespējams izgatavot no leņķdzelzs (pastiprinājums balsta rāmī), kas piemērota pievienošanai pie iekārtajiem griestiem, vai ar standarta 25 mm apjozumu, kas ļauj difuzoru pieskrūvēt pie griestiem.

AR rūtiņu režģa difuzors
Atbilstības deklarācijas
Katalogi 159 KB
Hygienic certificate 1.1 MB