Breslaujos iela 3
Kaunas, Lietuva
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nestrādājam
Vēlaties pavaicāt?
Sazinieties!

Rekuperators OXeN | Flowair – „bez caurulēm”

Cilvēku pašsajūta, veselība un darba ražīgums ir atkarīga no iekštelpu gaisa kvalitātes. Ir ļoti svarīgi regulāri vēdināt telpas – pievadīt svaigu un pietiekami siltu gaisu, kā arī aizvadīt sasmakušo gaisu. OXeN – tie ir rekuperatori, kam nav vajadzīgi gaisvadi un, kas ir piemēroti rūpniecības, tirdzniecības un citu lielu ēku un telpu ventilēšanai. Rekuperatori OXeN izceļas ar unikālu uzbūvi, kas ļauj pilnīgi iztikt bez ventilācijas gaisvadiem. Ja nav jāveido gaisvadi, tad var pamatīgi samazinā...
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
OXeN - nav jāizmanto gaisvadi, polipropilēna plastmasas (EPP) korpuss, alumīnija krustenisko plūsmu siltummaiņi, modulējami vācu EBM firmas dzinēji, vertikālais variants ierīkošanai pie sienas, piegādā kopā ar sienas pāreju OxC (1 gab.)
OXeN - nav jāizmanto gaisvadi, polipropilēna plastmasas (EPP) korpuss, alumīnija krustenisko plūsmu siltummaiņi, modulējami vācu EBM firmas dzinēji, vertikālais variants ierīkošanai pie sienas, piegādā kopā ar sienas pāreju OxC (1 gab.) OXeN-X2-N-1.2-V Gaisa plūsma 150-1200 m³/st., gaisa aizpūšanas attālums 15 m, siltuma atguves efektivitāte 68.4-78.9%, trokšņa līmenis 49 dB(A), maks. elektrības patēriņš 420 W, aizsardzības klase IP42, svars 67.2 kg, GARANTIJA 2 gadi
OXeN-X2-W-1.2-V Ar papildu 10 kW (ūdens: 80/60°C, gaiss: 5°C) ūdens siltummaini, gaisa plūsma 150-1200 m³/st., gaisa aizpūšanas attālums 15 m, siltuma atguves efektivitāte 68.4-78.9%, trokšņa līmenis 49 dB(A), maks. elektrības patēriņš 420 W, aizsardzības klase IP42, svars 69.6 kg, GARANTIJA 2 gadi
OXeN-X2-E-1.2-V Ar papildu 8 kW elektrisku siltummaini, gaisa plūsma 150-1200 m³/st., gaisa aizpūšanas attālums 15 m, siltuma atguves efektivitāte 68.4-78.9%, trokšņa līmenis 49 dB(A), maks. elektrības patēriņš (bez papildu siltummaiņa) 420 W, aizsardzības klase IP42, svars 74.6 kg, GARANTIJA 2 gadi
OXeN - nav jāizmanto gaisvadi, polipropilēna plastmasas (EPP) korpuss, alumīnija krustenisko plūsmu siltummaiņi, modulējami vācu EBM firmas dzinēji, horizontālais variants ierīkošanai pie griestiem, piegādā kopā ar adapteru OxC2-H (1 gab.), ko izmanto ierīces savienošanai ar gaisvada pagarinājumu OxE-H
OXeN - nav jāizmanto gaisvadi, polipropilēna plastmasas (EPP) korpuss, alumīnija krustenisko plūsmu siltummaiņi, modulējami vācu EBM firmas dzinēji, horizontālais variants ierīkošanai pie griestiem, piegādā kopā ar adapteru OxC2-H (1 gab.), ko izmanto ierīces savienošanai ar gaisvada pagarinājumu OxE-H OXeN-X2-N-1.2-H Gaisa plūsma 150-1200 m³/st., gaisa aizpūšanas attālums 4.5 m, siltuma atguves efektivitāte 68.4-78.9%, trokšņa līmenis 49 dB(A), maks. elektrības patēriņš 420 W, aizsardzības klase IP42, svars 70.2 kg, GARANTIJA 2 gadi
OXeN-X2-W-1.2-H Ar papildu 10 kW (ūdens: 80/60°C, gaiss: 5°C) ūdens siltummaini, gaisa plūsma 150-1200 m³/st., gaisa aizpūšanas attālums 4.5 m, siltuma atguves efektivitāte 68.4-78.9%, trokšņa līmenis 49 dB(A), maks. elektrības patēriņš 420 W, aizsardzības klase IP42, svars 72.6 kg, GARANTIJA 2 gadi

Cilvēku pašsajūta, veselība un darba ražīgums ir atkarīga no iekštelpu gaisa kvalitātes. Ir ļoti svarīgi regulāri vēdināt telpas – pievadīt svaigu un pietiekami siltu gaisu, kā arī aizvadīt sasmakušo gaisu. OXeN – tie ir rekuperatori, kam nav vajadzīgi gaisvadi un, kas ir piemēroti rūpniecības, tirdzniecības un citu lielu ēku un telpu ventilēšanai.

Rekuperatori OXeN izceļas ar unikālu uzbūvi, kas ļauj pilnīgi iztikt bez ventilācijas gaisvadiem. Ja nav jāveido gaisvadi, tad var pamatīgi samazināt tēriņus par ventilācijas sistēmas projektēšanu, montāžu un ierīkošanu, kā arī lietderīgāk izmantot telpu platību, un izvairīties no estētiski nepatīkamām caurulēm. Ievērojiet, ka rekuperatoriem OXeN piemīt sevišķi laba siltuma atguves efektivitāte: rekuperācijas lietderības koeficients maksimālās gaisa plūsmas gadījumā (1200 m3/st.) sasniedz 78,9%.

Rekuperatorā ir iemontēti firmas EBM ražoti ventilatori, kas darbojas ļoti klusu un taupa enerģiju. Izvades ventilatori no telpām izsūknē lietoto gaisu, bet pievades ventilatori tajā pašā laikā no āra piegādā svaigu gaisu. No telpām izvadāmais gaiss atdod savu siltumu siltummaiņiem, bet telpās ievadāmais aukstais gaiss sasilst, ņemdams enerģiju no uzsilušajiem siltummaiņiem. Tā kā siltummainim ir krusteniska (no plāksnēm veidota) uzbūve, vecais un jaunais gaiss nesajaucas. Siltummaiņus izgatavo no alumīnija materiāla, tāpēc tie ir ļoti izturīgi pret koroziju. Telpās iepūšamā gaisa temperatūru var vēl papildus paaugstināt, ja izvēlēsities modeli ar ūdens siltummaini.

Rekuperatoriem OXeN ir īpašs korpuss, kas izgatavots no polipropilēna plastmasas (EPP). Korpuss ir sevišķi izturīgs un viegls, ērti mazgājams, izturīgs pret ķīmikālijām, absorbē siltumu un skaņu, kā arī nelūst, ja uz to iedarbojas dinamiska vai statiska slodze.

OXeN var darboties sekojošos režīmos: 1) ar rekuperāciju, 2) bez rekuperācijas, 3) automātiskajā.

1) Rekuperācijas režīmā no izvadāmā gaisa tiek paņemts siltums.

2) Otrajā režīmā gaiss netiek virzīts caur siltummaini un ar to nesaskaras – telpās tiek iepūsts tāds pats gaiss, kāds ir iegūts no āra.

3) Automātiskajā režīmā vadīkla ņem vērā pašreizējo iekštelpu, āra un vajadzīgo temperatūru un ieslēdz piemērotu darbības režīmu (ar rekuperāciju vai bez tās).

Izmantojot vadīklā ierīkoto lielo un skaidro skārienekrānu, var viegli apskatīt informāciju un iestatīt vajadzīgos parametrus. Ar vienu vadīklu var vadīt līdz pat 31 OXeN ierīcēm. Tās var pievienot arī pie ēkas pārvaldības sistēmas jeb BMS.

OXeN spēj darboties pilnīgi bez jebkādiem gaisvadiem un sarežģītām pārvaldības sistēmām – tātad tas ir patiešām viegls risinājums, kas ļauj rūpēties gan par svaigu gaisu telpās, gan par enerģijas taupīšanu.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties rekuperatorus OXeN:

 • Efektīva rekuperācija – lietderības koeficients līdz 68,4/78,9%, ja gaiss ir sauss vai mitrs (pēc direktīvas 2009/125/EK; mērīts, kad iekštelpu un āra temperatūras atšķirība ir 20°C).
 • Nav vajadzīgi gaisvadi – mazāks līdzekļu ieguldījums! Gaisvadu projektēšana un ierīkošana ir viena no dārgākajām ventilācijas sistēmas investīcijām. OxeN ir izgudrots tieši tam, lai rekuperācija notiktu bez gaisvadiem.
 • Var izvēlēties OXeN ar ūdens siltummaini – ja vēlaties, lai telpās iepūšamais gaiss būtu vēl siltāks.
 • OXeN izgatavo no visaugstākās kvalitātes detaļām: polipropilēna plastmasas (EPP) korpuss, tehniski nepārspēti vācu firmas EBM ventilatori, pret koroziju izturīgi krusteniskās plūsmas alumīnija siltummaiņi.
 • Kvalitātes garantija – šis ir Eiropas līmeņa izstrādājums, kura tehniskie parametri atbilst deklarētajām vērtībām; piešķirts CE sertifikāts. OXeN ir sertificēts Polijas Nacionālais sabiedrības veselības institūtā, un tas atbilst RoHS un ErP direktīvu prasībām.
 • Vadīkla ar skārienekrānu – liels un skaidrs, ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas ļauj viegli un ātri iestatīt vajadzīgos parametrus. Ar vienu vadīklu var vadīt 31 ierīci.
 • 3 iestadāmi režīmi: ar rekuperāciju, bez rekuperācijas, automātiskais.
 • Nedēļas programmēšana. Izmantojot taimeri, var ieprogrammēt līdz pat sešām laika zonām – katrai dienai atšķirīgi.
 • Aizsardzība pret sasalšanu. Vadības sistēma automātiski mazina gaisa apjomu atkarībā no siltummaiņa sasalšanas varbūtības.
 • Moderns, pievilcīgs dizains – iepatiksies ikvienam telpu īpašniekam.
 • Ventilatori darbojas klusi un ekonomiski. Plastmasas darbrats un jaunākās paaudzes vācu bezsuku motori garantē, ka ventilatori darbosies klusu, un tie minimalizē elektroenerģijas patēriņu.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: rūpniecības ēkas, sporta zāles, izstāžu un sanāksmju zāles, tirdzniecības centri, darbnīcas, automašīnu tirgotavas un mazgātavas, autoservisi, noliktavas, baznīcas, loģistikas centri un citi objekti.
 • Var pievienot pie ēkas pārvaldības sistēmas (BMS).

rekuperācijas lietderības koeficients maksimālās gaisa plūsmas gadījumā (1200 m3/st.) sasniedz 78,9%.

OXeN N/W heat recovery unit
Uzstādīšanas rokasgrāmatas
Atbilstības deklarācijas
Bukleti
Katalogi
Hygienic certificate
AutoCAD drawings
BIM objects
OXeN E heat recovery unit
Uzstādīšanas rokasgrāmatas
Atbilstības deklarācijas
Hygienic certificate
T-box regulators
Uzstādīšanas rokasgrāmatas
Produktu prezentācija
Gaisa pūšanas attālums tests
Andžejs Bžeziņskis
Uzstādīšanas piemērs