Breslaujos iela 3
Kaunas, Lietuva
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nestrādājam
Vēlaties pavaicāt?
Sazinieties!

Tvertņu pamatnes sildītājs priekš augsta temperatūras diapazona: 50-300 ºC

Šo augstas temperatūras tvertņu pamatnes sildītāju lieto, lai uzsildītu metāla tvertnes, sākot no apakšas – tā ir alternatīva parastajiem tvertņu sildītājiem. Šā tipa tvertņu pamatnes sildītāju diametrs ir 555 mm. Tas nozīmē, ka tie sader ar visu tipu metāla mucām, kuru ietilpība ir līdz 200 litriem (standartizmērs). Augstas temperatūras tvertņu sildītājam ir iebūvēts termostats priekš temperatūras diapazona no 50 līdz 300 °C. (Maksimālo temperatūru varat ieregulēt, pielāgojoties attiecīgajam ...
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
Mucas dibena sildītājs - augstas temperatūras, termostata diapazons 50-300°C Jaunā cena bez PVN
Mucas dibena sildītājs - augstas temperatūras, termostata diapazons 50-300°C 12-1170 Paredzēts mucām ar ietilpīgumu līdz 200 L; caurmērs Ø 550 mm, sildīšanas jauda 1800 W, barošanas spriegums 230 V, IP54 aizsardzības klase, svars 15 kg
1970.00 €
1182.00 €

Šo augstas temperatūras tvertņu pamatnes sildītāju lieto, lai uzsildītu metāla tvertnes, sākot no apakšas – tā ir alternatīva parastajiem tvertņu sildītājiem.

Šā tipa tvertņu pamatnes sildītāju diametrs ir 555 mm. Tas nozīmē, ka tie sader ar visu tipu metāla mucām, kuru ietilpība ir līdz 200 litriem (standartizmērs).

Augstas temperatūras tvertņu sildītājam ir iebūvēts termostats priekš temperatūras diapazona no 50 līdz 300 °C. (Maksimālo temperatūru varat ieregulēt, pielāgojoties attiecīgajam šķidrumam, kas ir tvertnē.) Termostats nodrošina to, ka tiks iegūta vajadzīgā temperatūra, un tā lietošana nav sarežģīta.

Ja vēlaties, lai uzsildīšana notiktu ātrāk nekā tad, ja jūs izmantotu tikai tvertņu pamatnes sildītāju, varat to ērti lietot arī kombinētā veidā – kopā ar parasto tvertņu sildītāju.

Tvertņu pamatnes sildīšana ir piemērota temperatūras uzturēšanai dažādos šķidrumos, piemēram, ūdenī, sveķos, eļļā, dīzeļdegvielā un daudzos citos rūpnieciska rakstura šķidrumos.

Tehniskais apraksts:

  • Cauruļveida sildelementi.
  • 50 mm akmens vates izolācija.
  • 3 metrus garš strāvas kabelis.
  • Termostats: 50 līdz 300 ºC.
  • Svars: 15 kg.
  • Lai sildīšana notiktu ātrāk, var ērti izmantot kopā ar tvertņu sildītājiem vai izolācijas apvalkiem.
  • IP 54.