Izolācijas apvalks ir izgatavots kā īpaši tvertnēm paredzēts pārsegs, kas izolē un palīdz uzturēt tvertnē vajadzīgo temperatūru. Šis izolācijas apvalks ir piemērots standartveida 200 litru tvertnēm. Ja jums nepieciešams sildīt tvertnes saturu, tad varat izvēlēties šo izolācijas apvalku un lietot to kopā ar tvertņu pamatnes sildītāju. Tādējādi izolācijas apvalks norobežo tvertni no apkārtnes ietekmes un paātrina uzsildīšanu. Apvalks ir izgatavots no izturīga neilona, kam iekšā ir poliesteris. A...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
Mucām izolācijas apvalks Cena bez PVN
11-9862 Mucām – izolācijas apvalks, paredzēts 200 L ietilpīguma mucām
247.80 €
11-9862
247.80 €
Mucām – izolācijas apvalks, paredzēts 200 L ietilpīguma mucām

Izolācijas apvalks ir izgatavots kā īpaši tvertnēm paredzēts pārsegs, kas izolē un palīdz uzturēt tvertnē vajadzīgo temperatūru. Šis izolācijas apvalks ir piemērots standartveida 200 litru tvertnēm.

Ja jums nepieciešams sildīt tvertnes saturu, tad varat izvēlēties šo izolācijas apvalku un lietot to kopā ar tvertņu pamatnes sildītāju. Tādējādi izolācijas apvalks norobežo tvertni no apkārtnes ietekmes un paātrina uzsildīšanu.

Apvalks ir izgatavots no izturīga neilona, kam iekšā ir poliesteris. Apvalkam ir no velkro darinātas aizdares, tāpēc to ir ļoti viegli aplikt ap tvertni un noņemt nost. Turklāt var arī ērti piekļūt pie tvertnes augšdaļas, izmantojot atveri, kas ierīkota apvalkā.

Šā tipa izolācijas apvalkiem ir standartizmērs, lai tie derētu 200 litru tvertnēm. Ja vēlaties pasūtināt, varam pēc pieprasījuma izgatavot arī citu lielumu izolācijas apvalkus. Sazinieties ar mums, lai saskaņotu vajadzīgos parametrus un vēlamo piegādes laiku!

Tehniskie dati:

  • Poliuretāna neilona apvalks.
  • Izturīgs pret ūdens iedarbību.
  • Atvaira uguni.
  • Šūts izolācijas piederums no poliestera.
  • Standartizmērs: 200 l.
  • Citi izmēri – pēc īpaša pasūtinājuma.

Saistītas norādes

IBC containers and drum heaters
Uzstādīšanas rokasgrāmatas 840 KB