Breslaujos iela 3
Kaunas, Lietuva
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nestrādājam
Vēlaties pavaicāt?
Sazinieties!

Konteineru termoizolācijas apklājs «Deluxe»

Mūsu ražotie termoizolācijas apklāji «Deluxe» ir paredzēti pārvadājamo preču izolēšanai un aizsargāšanai – tie novērš kravas izjukšanu un izstrādājumu sabojāšanu. Šie kravas apklāji der arī standartveida IBC konteineriem un spēj ļoti efektīvi uzturēt nemainīgu temperatūru saturam, kas ievietots vidējas kravnesības konteinerā jeb IBC. Apklājus «Deluxe» izgatavojam no materiāla, ko sauc par «Cordura», bet pārklājumam ir izmantots «Teflon» – tādējādi šie apklāji ir izturīgi pret ķimikāliju iedarb...
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
IBC konteinera DELUX izolācijas apvalks Jaunā cena bez PVN
IBC konteinera DELUX izolācijas apvalks 15-1738 IBC konteinera DELUXE izolācijas apvalks, izmēri 4400x1000 mm
935.00 €
561.00 €

Mūsu ražotie termoizolācijas apklāji «Deluxe» ir paredzēti pārvadājamo preču izolēšanai un aizsargāšanai – tie novērš kravas izjukšanu un izstrādājumu sabojāšanu.

Šie kravas apklāji der arī standartveida IBC konteineriem un spēj ļoti efektīvi uzturēt nemainīgu temperatūru saturam, kas ievietots vidējas kravnesības konteinerā jeb IBC.

Apklājus «Deluxe» izgatavojam no materiāla, ko sauc par «Cordura», bet pārklājumam ir izmantots «Teflon» – tādējādi šie apklāji ir izturīgi pret ķimikāliju iedarbību un iegūst arī ļoti labu spēju atgrūst ūdeni.

Termoizolācijas apklājs ir pilnizmēra pārsegs ar augšējo daļu, un tam ir arī «velkro» aizdare, kas ļauj to ļoti viegli pievienot pie konteinera un noņemt no tā. Turklāt apklājam ir ērtā vietā ierīkotas «velkro» aizdares, kas ļauj ērti piekļūt IBC konteineru tipiskajām atverēm.

Tehniskās īpašības:

  • Materiāls – «Cordura», pārklājums – «Teflon».
  • Virsma atgrūž ūdeni.
  • Ķīmiski izturīgs.
  • Integrēts uzklājs.
  • Piemērotās vietās ir atveres ar «velkro» aizdari.

Teicami der šādās funkcijās:

  • Palešu kravu pārsegšana.
  • IBC konteineru apklāšana termoizolācijai.
  • Apklājus varam izgatavot, pielāgojoties jūsu dotajiem parametriem.