IBC burbuļplēves izolācijas apklāji ir paredzēti tam, lai izolētu un palīdzētu uzturēt vajadzīgo temperatūru IBC jeb vidējas kravnesības konteineros. Šie IBC konteineru termoizolācijas burbuļplēves apklāji ar alumīnija apdari ir izstrādāti tieši tam, lai vislabākajā veidā aizsargātu pret saules starojumu, neļautu objektu apspīdēt tiešiem saules stariem un atvairītu starojumu un siltumu – tādējādi konteinerus varēsit pārvadāt un/vai nolikt stāvēt ārā, un tie netiks sabojāti un nepārkārsīs saules...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
IBC termoizolācijas burbuļplēves apklājs Cena bez PVN
15-1736 IBC termoizolācijas burbuļplēves apklājs, izmēri 4400x1000 mm
150.00 €
15-1736
150.00 €
IBC termoizolācijas burbuļplēves apklājs, izmēri 4400x1000 mm

IBC burbuļplēves izolācijas apklāji ir paredzēti tam, lai izolētu un palīdzētu uzturēt vajadzīgo temperatūru IBC jeb vidējas kravnesības konteineros.

Šie IBC konteineru termoizolācijas burbuļplēves apklāji ar alumīnija apdari ir izstrādāti tieši tam, lai vislabākajā veidā aizsargātu pret saules starojumu, neļautu objektu apspīdēt tiešiem saules stariem un atvairītu starojumu un siltumu – tādējādi konteinerus varēsit pārvadāt un/vai nolikt stāvēt ārā, un tie netiks sabojāti un nepārkārsīs saules gaismā.

IBC konteineru apklājiem ir alumīnija ārslānis, kas atstaro saules starus, bet to iekšdaļa izgatavota no burbuļplēves oderes, kas izveido atstatumu starp ārējo slāni un konteineru – tādējādi siltuma pieplūde no ārpuses ir tik maza, cik vien iespējams, vai pat vispār nekāda.

Šis izolācijas apklājs ir viengabala apsegs, ko uzstādīt ir ļoti vienkārši – tas jāuzvelk uz IBC konteinera. Augšdaļā tam ir ar velkro aizdarēm aprīkota atvere, kas ļauj ērti piekļūt IBC konteinera virsējai daļai.

Tehniskie dati:

  • Metāliska, no alumīnija veidota iekšējā un ārējā virsma.
  • Bubble wrap foil interlayer.
  • Perfekti bloķē siltuma pārvietošanos un starojumu.
  • Standartizmērs: 1000 litru konteineriem.

Saistītas norādes

IBC containers and drum heaters
Uzstādīšanas rokasgrāmatas 840 KB