Breslaujos iela 3
Kaunas, Lietuva
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nestrādājam
Vēlaties pavaicāt?
Sazinieties!

IBC konteineru pārsegs, kas aizsargā pret nokrišņiem

Šis ūdensnecaurlaidīgais PVH pārsegs nevainojami aizsargā IBC konteineru pret ūdens iedarbību, ja to izmanto mitrā vidē. Pārsega šuves ir metinātas, tāpēc tas nemaz nelaiž cauri ūdeni. IBC pārsega izmēri ir tieši tādi, lai IBC konteineru sildītāju varētu pievienot pie konteinera zem pārsega un drošā veidā sildīt konteinera saturu arī tad, ja ir mitrs laiks vai vidē ir augsts mitrums kāda cita cēloņa dēļ. IBC pārsegs ir izgatavots no izturīgas PVH plastmasas, un to var ļoti ērti pievienot pie v...
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
IBC konteineru pārsegs, kas aizsargā pret nokrišņiem Jaunā cena bez PVN
IBC konteineru pārsegs, kas aizsargā pret nokrišņiem 11-9861E IBC konteineru pārsegs, kas aizsargā pret nokrišņiem, no izturīgas PVH plastmasas, izmēri 4400x1000 mm
488.00 €
292.80 €

Šis ūdensnecaurlaidīgais PVH pārsegs nevainojami aizsargā IBC konteineru pret ūdens iedarbību, ja to izmanto mitrā vidē. Pārsega šuves ir metinātas, tāpēc tas nemaz nelaiž cauri ūdeni.

IBC pārsega izmēri ir tieši tādi, lai IBC konteineru sildītāju varētu pievienot pie konteinera zem pārsega un drošā veidā sildīt konteinera saturu arī tad, ja ir mitrs laiks vai vidē ir augsts mitrums kāda cita cēloņa dēļ.

IBC pārsegs ir izgatavots no izturīgas PVH plastmasas, un to var ļoti ērti pievienot pie vidējas kravnesības konteinera (IBC) un atdalīt no tā.

Ja vēlaties pārsegu uzglabāt, to var vienkārši salocīt, tas neaizņem daudz vietas.

Tehniskās īpašības:

  • Izgatavots no izturīgiem PVH materiāliem.
  • Metinātas šuves sniedz optimālu ūdensnecaurlaidību.
  • Var izmantot kopā ar IBC konteineru sildītāju.