Breslaujos iela 3
Kaunas, Lietuva
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nestrādājam
Vēlaties pavaicāt?
Sazinieties!

IBC konteinera korpusa izolācijas apvalks

IBC konteineru izolācijas apvalki ir paredzēti tam, lai izolētu un palīdzētu uzturēt vajadzīgo temperatūru IBC jeb vidējas kravnesības konteineros. Standartu aspektā – šā tipa izolācijas apvalks ir piemērots standartveida 1000 litru konteineriem. Šos izolācijas apvalkus izgatavo no labas kvalitātes neilona, un tiem ir 4 ātri atveramas sprādzes, kas atvieglo pievienošanu. Apvalka uzbūve ir tāda, lai to varētu lietot kopā ar IBC konteineru sildītāju – vienkārši vispirms pievienojiet un iedarbinie...
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
IBC konteinera korpusa izolācijas apvalks Jaunā cena bez PVN
IBC konteinera korpusa izolācijas apvalks 13-1432 IBC konteinera korpusa izolācijas apvalks, izmēri 4400x1000 mm
608.00 €
364.80 €

IBC konteineru izolācijas apvalki ir paredzēti tam, lai izolētu un palīdzētu uzturēt vajadzīgo temperatūru IBC jeb vidējas kravnesības konteineros. Standartu aspektā – šā tipa izolācijas apvalks ir piemērots standartveida 1000 litru konteineriem.

Šos izolācijas apvalkus izgatavo no labas kvalitātes neilona, un tiem ir 4 ātri atveramas sprādzes, kas atvieglo pievienošanu. Apvalka uzbūve ir tāda, lai to varētu lietot kopā ar IBC konteineru sildītāju – vienkārši vispirms pievienojiet un iedarbiniet konteineru sildītāju un pēc tam uzlieciet izolācijas apvalku kā ārēju slāni. Ja pievilksit siksnas, tad uzsildīšana notiks ātrāk. Ja vēlaties, lai uzsildīšana notiktu vēl ātrāk, tad IBC konteinera apakšā var papildus novietot arī IBC konteineru folijas sildītāju.

Tādējādi tiek ne tikai veikta sildīšana un temperatūras uzturēšana, bet sānu apklājs iegūst arī augšējo uzklāju.

Tehniskie dati:

  • Materiāls – neilons.
  • Virsma atgrūž ūdeni.
  • Pielāgojamas siksnas.
  • Ātri atveramas sprādzes.
  • Standartizmērs: 1000 litru konteineriem.