„Mini.“ ir 90 cm plats ekonomiskās klases gaisa aizkars, ko piegādā kopā ar integrētiem elektriskiem sildīšanas elementiem. Gaisa aizkara korpuss ir balts, bet ierīces īpašā iezīme ir divās pakāpēs regulējamā sildīšanas jauda – 2 vai 4 kW, kā arī regulējams gaisa plūsmas apjoms – 390 vai 480 m³ stundā. Elektrisko gaisa aizkaru „mini.“ var ērti un vienkārši vadīt ar bezvada tālvadības pulti vai ar pogu, kas atrodas ierīces priekšpusē. Gaisa aizkarus „mini.“, pateicoties to klusajai darbībai, maza...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
mini. Cena bez PVN
mini. Electric over door heater, single-phase connection, wireless remote control, adjustable heat output: 2/4 kW, adjustable air flow: 390/480 m³/h, sound pressure level 46/48 dB(A), length 0.9 m, weight 9 kg, 2 year WARRANTY
209.40 €
mini.
209.40 €
Electric over door heater, single-phase connection, wireless remote control, adjustable heat output: 2/4 kW, adjustable air flow: 390/480 m³/h, sound pressure level 46/48 dB(A), length 0.9 m, weight 9 kg, 2 year WARRANTY
Izvēlieties produkta modeli:

„Mini.“ ir 90 cm plats ekonomiskās klases gaisa aizkars, ko piegādā kopā ar integrētiem elektriskiem sildīšanas elementiem. Gaisa aizkara korpuss ir balts, bet ierīces īpašā iezīme ir divās pakāpēs regulējamā sildīšanas jauda – 2 vai 4 kW, kā arī regulējams gaisa plūsmas apjoms – 390 vai 480 m³ stundā. Elektrisko gaisa aizkaru „mini.“ var ērti un vienkārši vadīt ar bezvada tālvadības pulti vai ar pogu, kas atrodas ierīces priekšpusē. Gaisa aizkarus „mini.“, pateicoties to klusajai darbībai, mazajiem izmēriem, svaram un mūsdienīgajam dizainam, var lietot daudzās un dažādās vietās – kafejnīcās, viesnīcās, restorānos, bāros, ātrās ēdināšanas iestādēs, degvielas uzpildes stacijās, veikalos u. tml.

Piegādājuma komplektā tiek ietverts balstenis montēšanai pie sienas, ar kuru šo gaisa aizkaru varēsit ērti un viegli ierīkot horizontālā stāvoklī, augstumā līdz 2 m. Gaisu, kas tiek ievilkts ierīcē sasilda elektriskie karsēšanas elementi, savukārt no vieglās un izturīgās plastmasas izgatavotais ventilators klusi (46/48 dB(A)) izpūš sasildīto gaisu uz leju. Mūsdienīgie augsta efektīvuma elektriskie karsēšanas elementi ir aizsargāti no pārkaršanas: izslēdzot gaisa aizkarus, ventilators vēl kādu laiku turpina darboties (~30 sek.), lai atdzesētu sakarsušos elektriskos karsēšanas elementus. Šādā veidā ievērojami tiek pagarināts ierīces kalpošanas laiks. Periodos, kad sildīt nav vajadzīgs – piemēram, vasarā – gaisa aizkarus „mini.“ var izmantot arī vēdināšanai: ir tikai jāizslēdz sildīšana, bet ventilatori jāatstāj ieslēgti.

Ierīce ne tikai ļauj nodrošināt vajadzīgo siltumu, bet, novietota virs durvīm vai loga, lieliski iederas jebkuras telpas interjerā. Šis aparāts ātri parūpējas par siltumu, darbojas klusu un ir ērti vadāms, tāpēc varēsit baudīt maksimālu komfortu.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties ekonomiskās klases gaisa aizkarus „mini.“:

  • Brīnišķīga cenas un kvalitātes attiecība!
  • Mūsdienīgs dizains – balts, no izturīga metāla izgatavots korpuss, kompakti izmēri, mazs svars: gaisa aizkarus „mini.“ var piemontēt praktiski jebkurā vietā.
  • Regulējama sildīšanas jauda un gaisa plūsmas apjoms: ierīce var darboties divējādi – ar 2 vai 4 kW sildīšanas jaudu, un neatkarīgi var pārslēgt arī gaisa plūsmas apjomu – 390 vai 480 m³ stundā.
  • Vienkārša un ērta vadīšana. Lai vadītu gaisa aizkarus „mini.“, varat izmantot tālvadības pulti vai pogas, kas ierīkotas ierīces priekšpusē.
  • Gaisa aizbīdnis: atdala divās telpās esošos klimata apstākļus; sargā telpas no: ziemas aukstuma, vasaras karstuma, dūmiem, tvaika, kukaiņiem, putekļiem; saglabā telpā siltu vai atdzesētu gaisu; samazina izdevumus apkurei vai gaisa atdzesēšanai; piesaista klientus tirdzniecības objektos (atvērto durvju efekts); palielina personāla darba komfortu; atvieglo preču pārvietošanu.
  • Augstas kvalitātes detaļas: ierīces konstrukcijā ir izmantots tērauds, kas krāsots ar pulvermetodi; elektriskie sildīšanas elementi ir moderni un darbojas ļoti efektīvi; ventilatori izgatavoti no vieglas un izturīgas plastmasas – ierīce darbojas pavisam klusu (troksnis tikai 46/48 db(A)).
  • Aizsardzība no pārkaršanas: izslēdzot gaisa aizkarus, ventilatori turpina darboties 30 sekundes, lai atdzesētu sakarsušos elektriskos karsēšanas elementus.
  • Sienas montēšanas kronšteins ļauj ātri un viegli samontēt gaisa aizkarus. Kronšteins ir iekļauts komplektācijā.
  • Plašas pielietošanas iespējas: veikali, bankas, teātri, grāmatnīcas, aptiekas, restorāni, kafejnīcas, bāri, administrācijas iestādes, tamburi un citi objekti.
mini. gaisa aizkari
Uzstādīšanas rokasgrāmatas 794 KB