Breslaujos iela 3
Kaunas, Lietuva
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nestrādājam
Vēlaties pavaicāt?
Sazinieties!

Pārvietojams gaisa dzesētājs nelielām telpām, mājokļiem - MOBELO HOME | COLDPRO

Varat uzlabot mājas komfortu, izmantojot ūdensiztvaices gaisa dzesētāju MOBELO HOME! Šīs ierīces ir portatīvas, nelielas (360x416x874) un vieglas (9.5 kg) – piemērotas, lai dzesētu nelielas telpas un atsevišķas nodalītas zonas (15-20 m2). Šie kompaktie gaisa dzesētāji ļoti labi iederas dzīvojamās telpās, birojos un sabiedriskās ēkās. Transportēšanas ratiņi ļauj iekārtu nogādāt un novietot jebkurā vietā (divi priekšējie ritentiņi ir fiksējami) – atliek tikai ieliet aukstu ūdeni, ieslēgt elektrīb...
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
MOBELO HOME - kompakts; aprīkots ar pārvietošanas ritentiņiem; darbības pamatā ir ūdens iztvaicēšana; izpūtes režģis automātiski pagriežas uz sāniem; sešu ātrumu centrbēdzes ventilators; tālvadības pults Jaunā cena bez PVN
MOBELO HOME - kompakts; aprīkots ar pārvietošanas ritentiņiem; darbības pamatā ir ūdens iztvaicēšana; izpūtes režģis automātiski pagriežas uz sāniem; sešu ātrumu centrbēdzes ventilators; tālvadības pults MOBELO HOME Gaisa cirkulācija 1600 m³/st., sniedzamības zona 15-20 m², ventilatora jauda 100 W, trokšņa līmenis ≤50 dB(A), ūdens tilpums 15 l, ūdens patēriņš 1-2 l/h, svars bez ūdens 9.5 kg, GARANTIJA 2 gadi
409.00 €
245.40 €
Izvēlieties produkta modeli:

Varat uzlabot mājas komfortu, izmantojot ūdensiztvaices gaisa dzesētāju MOBELO HOME! Šīs ierīces ir portatīvas, nelielas (360x416x874) un vieglas (9.5 kg) – piemērotas, lai dzesētu nelielas telpas un atsevišķas nodalītas zonas (15-20 m2). Šie kompaktie gaisa dzesētāji ļoti labi iederas dzīvojamās telpās, birojos un sabiedriskās ēkās.

Transportēšanas ratiņi ļauj iekārtu nogādāt un novietot jebkurā vietā (divi priekšējie ritentiņi ir fiksējami) – atliek tikai ieliet aukstu ūdeni, ieslēgt elektrību un variet sākt baudīt svaigu gaisu. Vertikālais un horizontālais izpūtes režģis var automātiski pagriezties attiecīgi uz sāniem un augšup/lejup, un tādējādi izpūšamā gaisa plūsmu var vērst jebkurā virzienā. Gaisa dzesētāji MOBELO HOME ir pavisam ērti vadāmi gan no 6 metru attāluma ar tālvadības pulti, gan ar pogām, kas ierīkotas pašā dzesētājā. Šādi var pārslēgt ventilatora ātrumu (3 standartātrumi parastajā (Normal) režīmā un 3 klusākie ātrumi miega (Sleep) režīmā), iedarbināt hronometru (1 līdz 24 stundu laika periods), kā arī ieslēgt un izslēgt dzesēšanas, mitrināšanas un jonizēšanas funkcijas. Visas vadības uzstādījumi ir brīnišķīgi redzami ekrānā, kas atrodas dzesētāja virspusē (1 zīm.).

Ērta vadīšana
1 att.: Ērta vadīšana

Ūdens iztvaices dzesētāja COLDPRO darbības princips (2 zīm.) ir enerģijas apmaiņa starp ūdeni un gaisu. Ūdenim iztvaikojot, gaisā esošais siltums/enerģija tiek izmantoti ūdens iztvaicei, t.i. no šķidra stāvokļa ūdens pārvēršas par gāzi. Šādā veidā sniegtā gaisa temperatūra samazinās, gaiss tiek atdzesēts par 5-10°C. Viena no dzesētāja funkcijām – negatīvu jonu ģenerēšana ļauj uzlabot gaisa kvalitāti.

Darbības principsDarbības princips
2 zīm.: darbības princips

COLDPRO dzesētāji neizmanto videi kaitīgas gāzes, tā ir dabīga sistēma, kurai ir vajadzīgs ūdens filtru mitrināšanai un neliels daudzums elektroenerģijas, kas nepieciešama ventilatora darbam. Gaisa dzesētājus MOBELO HOME piegādā darbam gatavā stāvoklī, un tiem ir vajadzīga tikai minimāla apkope, bet to darbmūžs ir ļoti ilgs. Tas panākts, izvēloties vienkāršu dzesētāja uzbūvi un izmantojot labas kvalitātes detaļas: korpuss izgatavots no izturīgas plastmasas; ierīcē izmantoti augstas kvalitātes celulozes filtri – ļauj sasniegt augstu iztvaices efektivitāti; 6 ātrumu centrbēdzes ventilators; ūdenssūknim ir ilgs darbmūžs; ir iebūvēts papildu filtrs pret putekļiem un kukaiņiem.

Kad vides temperatūra nav augsta un nav vajadzība dzesēt, komforta nodrošināšanai COLDPRO var nemitrināt filtrus un darboties ventilēšanas režīmā. Dzesēšana kļūst daudz vienkāršāka ar MOBELO HOME gaisa dzesētājiem! Lielisks papildinājums ikvienai mājai!

COLDPRO MOBELO HOME gaisa dzesētāju ir vērts izvēlēties tāpēc, ka tas:

  • PORTATĪVS DZESĒŠANAS UN VENTILĀCIJAS RISINĀJUMS – ātri un efektīvi uzsāciet atsvaidzināt nelielu telpu vai atsevišķu telpas zonu. Var darbināt arī ventilēšanas režīmā.
  • VISLIELĀKAIS KOMFORTS. Palielinās produktivitāte, vide kļūst patīkamāka.
  • AUGSTAS KVALITĀTES SASTĀVDAĻAS: korpuss ir izgatavots no izturīgas plastmasas; tiek izmantoti kvalitatīvi celulozes filtri – tie garantē augstu iztvaikošanas efektivitāti; ilgs ūdens sūkņa izmantošanas laiks; 6 ātrumu centrbēdzes ventilators.
  • EKOLOĢISKA UN DABĪGA SISTĒMA: ELO dzesētāji ir pilnībā droši lietošanai un nav kaitīgi videi, jo sistēmā netiek izmantotas videi kaitīgas saldēšanas gāzes. COLDPRO iztvaices sistēma pilnīgi dabīgi atdzesē gaisu: ventilatora darbam tiek izmantots tikai ūdens, gaiss un enerģija. Ūdens tvertnes tilpums pat 15 l.
  • TĀLVADĪBAS PULTS – var ērti vadīt gaisa dzesētājus MOBELO no 6 metru attāluma. Izmantojot šo vadīklu, kas darbojas ar infrasarkano signālu, var ieslēgt un izslēgt: dzesētāju, dzesēšanas režīmu, mitrināšanas, jonizēšanas funkcijas, automātisko izpūtes režģa pagriešanos, hronometru. Ar vadīklu var ieslēgt arī parasto ("normal") un miega ("sleep") režīmu. Katrā režīmā var izvēlēties kādu no 3 ventilatora darbības ātrumiem.

TĀLVADĪBAS PULTS

MOBELO HOME mobile evaporative cooler for small rooms, household
Uzstādīšanas rokasgrāmatas